Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Wish Pharmaceutical
Wish Pharmaceutical

Wish Pharmaceutical

(29 products)
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • Wish Magnesium Citrate, powder - 1000 g Wish Magnesium Citrate, powder - 1000 g

    Wish Pharmaceutical

    Wish Magnesium Citrate, powder - 1000 g

    37 reviews
    Regular price €21.09
    Unit price€21.09 /kg
    View details
  • Wish Ashwagandha Extract 500 mg - 120 Capsules Wish Ashwagandha Extract 500 mg - 120 Capsules Wish Ashwagandha Extract 500 mg - 120 Capsules Wish Ashwagandha Extract 500 mg - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Ashwagandha Extract 500 mg - 120 Capsules

    1 review
    Regular price €9.99
    Unit price€0.08 each
    View details
  • Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 1000 g Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 1000 g

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 1000 g

    8 reviews
    Regular price €11.79
    Unit price€11.79 /kg
    View details
  • Wish Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets Wish Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets

    5 reviews
    Regular price €7.19
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Wish MSM Organic Sulfur - 1000 g Wish MSM Organic Sulfur - 1000 g
    Sold out

    Wish Pharmaceutical

    Wish MSM Organic Sulfur - 1000 g

    6 reviews
    Regular price €17.59
    Unit price€17.59 /kg
    View details
  • Wish Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Wish Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Wish Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Wish Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules

    5 reviews
    Regular price €29.79
    Unit price€0.25 each
    View details
  • Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 500 g Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 500 g Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 500 g

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin C L-Ascorbic Acid 1000 mg - 500 g

    3 reviews
    Regular price €5.09
    Unit price€5.09 /kg
    View details
  • Wish Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg + Prebiotic - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg + Prebiotic - 120 Capsules

    2 reviews
    Regular price €8.69
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml

    Wish Pharmaceutical

    Wish ADEK Junior FORTE for children - 30 ml

    1 review
    Regular price €15.59
    Unit price€5.20 /10ml
    View details
  • Wish Acerola Natural Vitamin C, powder - 500 g

    Wish Pharmaceutical

    Wish Acerola Natural Vitamin C, powder - 500 g

    7 reviews
    Regular price €21.09
    Unit price€42.18 /kg
    View details
  • Wish Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + Vitamin D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets Wish Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + Vitamin D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets Wish Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + Vitamin D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets Wish Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + Vitamin D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + Vitamin D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets

    No reviews
    Regular price €7.49
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Wish Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Wish Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Wish Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Wish Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules

    6 reviews
    Regular price €23.79
    Unit price€0.20 each
    View details
  • Wish Magnesium  Zinc Vitamin B6 - 120 Tablets Wish Magnesium  Zinc Vitamin B6 - 120 Tablets

    Wish Pharmaceutical

    Wish Magnesium Zinc Vitamin B6 - 120 Tablets

    2 reviews
    Regular price €7.99
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Wish Kudzu Root Extract 500 mg - 120 Capsules Wish Kudzu Root Extract 500 mg - 120 Capsules Wish Kudzu Root Extract 500 mg - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Kudzu Root Extract 500 mg - 120 Capsules

    1 review
    Regular price €16.09
    Unit price€0.13 each
    View details
  • Wish Magnesium Citrate, powder - 500 g Wish Magnesium Citrate, powder - 500 g

    Wish Pharmaceutical

    Wish Magnesium Citrate, powder - 500 g

    1 review
    Regular price €14.79
    Unit price€29.58 /kg
    View details
  • Wish Vitamin B12 1000 mcg + Probiotic - 120 Capsules Wish Vitamin B12 1000 mcg + Probiotic - 120 Capsules Wish Vitamin B12 1000 mcg + Probiotic - 120 Capsules Wish Vitamin B12 1000 mcg + Probiotic - 120 Capsules
    Sold out

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin B12 1000 mcg + Probiotic - 120 Capsules

    4 reviews
    Regular price €11.49
    Unit price€0.10 each
    View details
  • Wish Vitamin K2 MK-7 D3 FORTE drops - 30 ml Wish Vitamin K2 MK-7 D3 FORTE drops - 30 ml Wish Vitamin K2 MK-7 D3 FORTE drops - 30 ml

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin K2 MK-7 D3 FORTE drops - 30 ml

    7 reviews
    Regular price €12.39
    Unit price€4.13 /10ml
    View details
  • Wish Vitamin ADEK FORTE Drops - 30 ml Wish Vitamin ADEK FORTE Drops - 30 ml Wish Vitamin ADEK FORTE Drops - 30 ml

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin ADEK FORTE Drops - 30 ml

    1 review
    Regular price €15.59
    Unit price€519.67 /L
    View details
  • Wish Amlan Forte 4000 mg - 120 Capsules Wish Amlan Forte 4000 mg - 120 Capsules Wish Amlan Forte 4000 mg - 120 Capsules Wish Amlan Forte 4000 mg - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Amlan Forte 4000 mg - 120 Capsules

    No reviews
    Regular price €8.69
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Wish Rhodiola Rosea Extract 200 mg - 120 Capsules Wish Rhodiola Rosea Extract 200 mg - 120 Capsules Wish Rhodiola Rosea Extract 200 mg - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Rhodiola Rosea Extract 200 mg - 120 Capsules

    2 reviews
    Regular price €16.49
    Unit price€0.14 each
    View details
  • Wish Vitamin B Complex - 120 Tablets Wish Vitamin B Complex - 120 Tablets Wish Vitamin B Complex - 120 Tablets Wish Vitamin B Complex - 120 Tablets

    Wish Pharmaceutical

    Wish Vitamin B Complex - 120 Tablets

    No reviews
    Regular price €6.89
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Wish Glucosamine Chondroitin Vitamin C MSM - 120 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Glucosamine Chondroitin Vitamin C MSM - 120 Capsules

    No reviews
    Regular price €18.19
    Unit price€0.15 each
    View details
  • Wish Omega-3 1000 mg Vitamin E - 90 Capsules

    Wish Pharmaceutical

    Wish Omega-3 1000 mg Vitamin E - 90 Capsules

    1 review
    Regular price €10.09
    Unit price€0.11 each
    View details
  • Previous
  • Page 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Next

Wish Pharmaceutical is a Polish brand offering vitamins, minerals, and specialty supplements in generous quantities at value-focused prices. With bulk powder options and high capsule counts, Wish makes consistent, long-term supplementation affordable for health-conscious consumers.

Polish Value Supplementation

Wish Pharmaceutical understands that quality supplements shouldn't be prohibitively expensive. The brand offers larger pack sizes and bulk powders that significantly reduce the cost per serving, making it practical to maintain supplement routines over months and years. This value-driven approach doesn't mean compromising on quality—Wish delivers effective formulations at accessible prices.

Wish Pharmaceutical Products at Medpak

At Medpak, we offer Wish's comprehensive range. Vitamins include K2, D3, B12, and ADEK formulations in both capsule and liquid drop forms. Vitamin C comes in pure L-ascorbic acid powder and natural acerola versions—ideal for those who prefer bulk supplementation. Minerals feature magnesium citrate powder, zinc, and combination formulas. Specialty supplements cover omega-3, CoQ10, alpha lipoic acid, ashwagandha, MSM, and digestive support. Many products come in 120-capsule counts or 500g-1000g powder sizes for extended use.

Why Choose Wish Pharmaceutical

Wish Pharmaceutical delivers Polish quality supplementation with exceptional value through generous sizing. The brand makes long-term supplementation financially sustainable. For those seeking budget-conscious Polish supplements without sacrificing quality, Wish provides outstanding value.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart