Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Durex

Durex

(66 products)
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces

    Durex

    Durex Performa Condoms - 12 pieces

    1 review
    Regular price €8.49
    Unit price€0.71 each
    View details
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Stimulating Guarana - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Stimulating Guarana - 200 ml

    No reviews
    Regular price €7.89
    Unit price€39.45 /L
    View details
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel - 50 ml

    1 review
    Regular price €4.29
    Unit price€8.58 /100ml
    View details
  • Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml

    Durex

    Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml

    2 reviews
    Regular price €6.89
    Unit price€6.89 /100ml
    View details
  • Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml

    1 review
    Regular price €4.99
    Unit price€9.98 /100ml
    View details
  • Durex Play Water Based Sweet Strawberry Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Water Based Sweet Strawberry Lubricant Gel - 50 ml

    No reviews
    Regular price €4.99
    Unit price€9.98 /100ml
    View details
  • Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml
    Sold out

    Durex

    Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml

    No reviews
    Regular price €4.69
    Unit price
    View details
  • Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces

    Durex

    Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces

    No reviews
    Regular price €7.49
    Unit price€0.62 each
    View details
  • Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml

    No reviews
    Regular price €4.99
    Unit price€9.98 /100ml
    View details
  • Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces

    No reviews
    Regular price €9.19
    Unit price€0.92 each
    View details
  • Durex Pleasure Ring

    Durex

    Durex Pleasure Ring

    1 review
    Regular price €6.69
    Unit price
    View details
  • Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml

    Durex

    Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml

    1 review
    Regular price €9.99
    Unit price€9.99 /10ml
    View details
  • Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs.

    Durex

    Durex Pleasuremax Condoms - 12 Pieces

    No reviews
    Regular price €6.99
    Unit price€0.58 each
    View details
  • Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces

    Durex

    Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces

    No reviews
    Regular price €3.39
    Unit price€1.13 each
    View details
  • Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml

    No reviews
    Regular price €5.59
    Unit price€11.18 /100ml
    View details
  • Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece

    Durex

    Durex Devil Ring - 1 piece

    No reviews
    Regular price €9.59
    Unit price
    View details
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml

    No reviews
    Regular price €7.79
    Unit price€3.90 /100ml
    View details
  • Durex Play 2 in 1 Intimate and Massage Gel with Aloe Vera - 200 ml

    Durex

    Durex Play 2 in 1 Intimate and Massage Gel with Aloe Vera - 200 ml

    1 review
    Regular price €7.69
    Unit price€3.85 /100ml
    View details
  • Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces

    No reviews
    Regular price €6.79
    Unit price€0.68 each
    View details
  • Durex Performax Intense condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Performax Intense condoms - 10 pieces

    1 review
    Regular price €8.09
    Unit price€0.81 each
    View details
  • Durex Feel Ultra Thin Condoms - 30 Pieces

    Durex

    Durex Feel Ultra Thin Condoms - 30 Pieces

    No reviews
    Regular price €19.29
    Unit price€0.64 each
    View details
  • Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces

    No reviews
    Regular price €7.49
    Unit price€0.75 each
    View details
  • Durex Naturals Hyaluro Moisturising Intimate Gel - 100 ml

    Durex

    Durex Naturals Hyaluro Moisturising Intimate Gel - 100 ml

    No reviews
    Regular price €8.69
    Unit price€8.69 /100ml
    View details
  • Previous
  • Page 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Next

Durex is the world's leading sexual wellness brand, trusted globally for condoms, lubricants, and intimate products. With decades of expertise in sexual health, Durex combines innovation, quality, and safety to enhance intimate experiences while providing reliable protection.

Global Leader in Sexual Wellness

Durex has earned its position as the world's most trusted condom brand through rigorous quality standards and continuous innovation. Every Durex condom undergoes extensive testing to ensure safety and reliability. Beyond protection, Durex has expanded into products designed to enhance pleasure and intimacy, from stimulating lubricants to massage gels and intimate accessories.

Durex Products at Medpak

At Medpak, we offer Durex's comprehensive range. Condom options include Classic, Extra Safe Thicker, Invisible Extra Sensitive, Invisible Extra Lubricated, Real Feel, Naturals, Performax Intense, Mutual Climax, Arouser Ribbed, Pleasuremax, Feel Ultra Thin, and Intense Orgasmic. Lubricants include Play Water Based Feel, Sweet Strawberry, Cherry, Warming, and Tingling varieties, plus Naturals Pure intimate gel.

Massage products include 2in1 gels with Stimulating Guarana and Ylang Flower. For enhanced pleasure, find Intense Orgasmic Stimulating Gel for women, Orgasm Intense Vibrator Pure Fantasy, and the Pleasure Ring. This complete range supports intimate wellness.

Why Choose Durex

Durex represents uncompromising quality in sexual wellness. The brand's global reputation is built on products you can trust for both protection and pleasure. For reliable intimate products from the world's leading sexual health brand, Durex delivers the confidence that comes with proven quality.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart