Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(144 products)
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g

    Olimp

    Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g

    No reviews
    Regular price €53.19
    Unit price€88.65 /kg
    View details
  • Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g
    Sold out

    Olimp

    Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g

    No reviews
    Regular price €28.49
    Unit price€94.97 /kg
    View details
  • Olimp Pro Whey Shake, Cream Cakes - 700 g Olimp Pro Whey Shake, Cream Cakes - 700 g
    Sold out

    Olimp

    Olimp Pro Whey Shake, Cream Cakes - 700 g

    No reviews
    Regular price €23.49
    Unit price€33.56 /kg
    View details
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Lemon - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Lemon - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Lemon - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode Powder, Lemon - 500 g

    No reviews
    Regular price €27.59
    Unit price€55.18 /kg
    View details
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate - 2270 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate - 2270 g

    No reviews
    Regular price €102.89
    Unit price€45.33 /kg
    View details
  • Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g
    Sold out

    Olimp

    Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g

    No reviews
    Regular price €19.59
    Unit price€65.30 /kg
    View details
  • Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g
    Sold out

    Olimp

    Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g

    No reviews
    Regular price €12.59
    Unit price€12.59 /kg
    View details
  • Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    Olimp

    Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    No reviews
    Regular price €2.48
    Unit price€4.96 /100g
    View details
  • Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, Cherry Flavour - 9 Ampoules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, Cherry Flavour - 9 Ampoules

    No reviews
    Regular price €12.12
    Unit price€1.35 each
    View details
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Green Apple - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Green Apple - 36 g

    No reviews
    Regular price €1.69
    Unit price€46.94 /kg
    View details
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces

    No reviews
    Regular price €30.99
    Unit price€1.24 each
    View details
  • Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g
    Sold out

    Olimp

    Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g

    No reviews
    Regular price €23.99
    Unit price€23.99 /kg
    View details
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Tropical - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonic with L-Carnitine Powder, Tropical - 1505 g

    No reviews
    Regular price €21.49
    Unit price€14.28 /kg
    View details
  • Olimp Gain Bolic 6000, Chocolate - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Chocolate - 1000 g

    No reviews
    Regular price €15.99
    Unit price€15.99 /kg
    View details
  • Olimp Vita-min Multiple Sport, Multivitamin - 20 Effervescent Tablets

    Olimp

    Olimp Vita-min Multiple Sport, Multivitamin - 20 Effervescent Tablets

    No reviews
    Regular price €4.79
    Unit price€0.24 each
    View details
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 700 g

    No reviews
    Regular price €31.79
    Unit price€45.41 /kg
    View details
  • Olimp Gold Vit B Forte - 60 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold Vit B Forte - 60 Tablets

    No reviews
    Regular price €5.69
    Unit price€0.05 each
    View details
  • Olimp Kofaktin® Forte Shot + Ginseng, Orange - 25 ml Olimp Kofaktin® Forte Shot + Ginseng, Orange - 25 ml Olimp Kofaktin® Forte Shot + Ginseng, Orange - 25 ml

    Olimp

    Olimp Kofaktin® Forte Shot + Ginseng, Orange - 25 ml

    No reviews
    Regular price €2.09
    Unit price€8.36 /100ml
    View details
  • Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps - 30 Capsules (Blister Pack) Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps - 30 Capsules (Blister Pack)
    Sold out

    Olimp

    Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps - 30 Capsules (Blister Pack)

    No reviews
    Regular price €4.89
    Unit price€0.16 each
    View details
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Double Chocolate - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Double Chocolate - 700 g

    No reviews
    Regular price €36.19
    Unit price€51.70 /kg
    View details
  • Olimp Amok, Pre-Workout Formula – 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Amok, Pre-Workout Formula – 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €11.49
    Unit price€0.19 each
    View details
  • Olimp Amino EAA Xplode, Pineapple - 520 g Olimp Amino EAA Xplode, Pineapple - 520 g
    5% off

    Olimp

    Olimp Amino EAA Xplode, Pineapple - 520 g

    No reviews
    Sale price €25.59 Regular price €26.99
    Unit price€49.21 /kg
    View details
  • Olimp DAA Xtreme Prolact-Block - 60 Tablets

    Olimp

    Olimp DAA Xtreme Prolact-Block - 60 Tablets

    No reviews
    Regular price €13.79
    Unit price€0.23 each
    View details
  • Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 25 Pieces Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 25 Pieces
    Sold out

    Olimp

    Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 25 Pieces

    No reviews
    Regular price €36.39
    Unit price€1.46 each
    View details
  • Previous
  • Page 5 / 6
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Next

Olimp is Poland's leading sports nutrition brand with pharmaceutical-grade manufacturing standards. Trusted by professional athletes worldwide, Olimp delivers premium supplements backed by extensive research and the highest quality control in the industry.

Polish Pharmaceutical Sports Nutrition

Olimp operates one of Europe's most advanced supplement manufacturing facilities, producing products to pharmaceutical rather than food-grade standards. This exceptional quality control has earned Olimp the trust of elite athletes and sports teams globally. The brand invests heavily in research, creating formulations that reflect the latest sports science.

Olimp Products at Medpak

At Medpak, we offer Olimp's premium range. Performance supplements include Thermo Speed Extreme Mega Caps (120 caps) for thermogenic support, Vita-Min Multiple Sport (60 caps) for athlete multivitamin needs, and Ashwagandha 600 Sport (60 caps) for adaptogenic support. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps (60 caps) provides chelated zinc, magnesium, and B6.

Magnesium comes in convenient Chela-Mag B6 Forte Shots in Orange and Cherry flavours (single ampoules). Gold Omega 3 Sport Edition (120 caps) delivers pharmaceutical-grade fish oil. L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps (120 caps) supports fat metabolism and energy.

Why Choose Olimp

Olimp delivers Polish pharmaceutical manufacturing in sports nutrition—quality levels that exceed industry norms. The brand's elite athlete trust is earned. For those seeking premium sports supplements with pharmaceutical-grade quality, Olimp provides Poland's finest.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart