Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Mother & Baby

Mother & Baby

(465 products)
  • Pregnancy & Mother
  • Feeding Children
  • Children Health
  • Children Hygiene
  • Children Nutrition
  • Pacifiers
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamins - 4+1 Gratis

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop with Vitamins - 4+1 Gratis

    1 review
    Regular price €2.39
    Unit price€0.48 each
    View details
  • MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy

    MyVita

    MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy

    No reviews
    Regular price €11.39
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Bob Snail Apple-Cherry Fruit Jellies with No Added Sugar - 27 g

    Bob Snail

    Bob Snail Apple-Cherry Fruit Jellies with No Added Sugar - 27 g

    No reviews
    Regular price €1.09
    Unit price€0.40 /10g
    View details
  • Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g

    No reviews
    Regular price €2.49
    Unit price€4.29 /100g
    View details
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Sold out

    Simed

    Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue

    2 reviews
    Regular price €19.69
    Unit price
    View details
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    No reviews
    Regular price €19.19
    Unit price
    View details
  • ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood

    Zinzino

    ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood

    2 reviews
    Regular price €63.89
    Unit price€0.32 each
    View details
  • Dobra Kaloria Mini Cashew Bars with Raspberry Tart Flavour - 6x17 g

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Mini Cashew Bars with Raspberry Tart Flavour - 6x17 g

    1 review
    Regular price €3.59
    Unit price€0.60 each
    View details
  • Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml

    1 review
    Regular price €5.39
    Unit price€10.78 /100ml
    View details
  • Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g

    1 review
    Regular price €1.39
    Unit price€0.46 /10g
    View details
  • Starpharma Healthy Lollipop, Immunity - 7 Pieces

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop, Immunity - 7 Pieces

    1 review
    Regular price €3.19
    Unit price€0.46 each
    View details
  • Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g
    Sold out

    Bob Snail

    Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g

    No reviews
    Regular price €0.69
    Unit price€0.49 /10g
    View details
  • Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g

    No reviews
    Regular price €1.19
    Unit price€0.40 /10g
    View details
  • Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces
    Sold out

    Philips

    Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces

    No reviews
    Regular price €5.89
    Unit price
    View details
  • Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g

    Bob Snail

    Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g

    1 review
    Regular price €4.19
    Unit price€41.90 /kg
    View details
  • Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g

    Bob Snail

    Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g

    No reviews
    Regular price €1.19
    Unit price€4.41 /100g
    View details
  • BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g

    1 review
    Regular price €2.99
    Unit price€9.97 /100g
    View details
  • Helpa BIO Buckwheat and Spelt Balls with Cocoa - 160 g
    Sold out

    Helpa

    Helpa BIO Buckwheat and Spelt Balls with Cocoa - 160 g

    No reviews
    Regular price €4.79
    Unit price€23.95 /kg
    View details
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Sold out

    Simed

    Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green

    2 reviews
    Regular price €19.09
    Unit price
    View details
  • Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules

    2 reviews
    Regular price €6.89
    Unit price€0.11 each
    View details
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Crisps BIO - 50 g

    McLloyd's

    McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Crisps BIO - 50 g

    1 review
    Regular price €1.79
    Unit price€3.58 /100g
    View details
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    2 reviews
    Regular price €3.89
    Unit price€1.95 /100ml
    View details
  • Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g

    Bob Snail

    Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g

    2 reviews
    Regular price €1.09
    Unit price€908.33 /100kg
    View details
  • BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g

    1 review
    Regular price €2.99
    Unit price€9.97 /100g
    View details
  • Previous
  • Page 4 / 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 20
  • Next
Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart